У книзі 60 сторінок.Дмитро прочитав 3 / 5 усієї книжки.Скільки сторінок йому залишилося прочитати ?


Ответы на вопрос

Отвечает Мансуров Ислам.
1) 60 * 3/5 = 36 стр. - прочитал Дмитро
2) 60 - 36 = 24 стр. - осталось прочитать.
Отвечает Баев Никита.
60*3:5=36 стр.-прочитав
60-36=24 стр. залишилося прочитати.