Периметр трикутника дорівнює 35см.Знайдіть довжини його сторін,якщо одна з них довше за другу на

3см і коротша за третю на 5см

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Максим.
Первая сторона = х см
Вторая сторона = х - 3 см
Третья сторона = х + 5 см

х + х - 3 + х + 5 = 35
3х + 2 = 35
3х = 35 - 2
3х = 33
х = 33 : 3
х = 11 (см) - первая сторона
11 - 3 = 8 (см) - вторая сторона
11 + 5 = 16 (см) - третья сторона
Проверка: 11 + 8 + 16 = 35
Ответ: 11 см; 8 см и 16 см.