Поїзд був у дорозі 5 год а катер 4 год. На скільки більшу відстань подолав поїзд, ніж катер, якщо

поїзд рухався зі швидкістю 60 км/год а катер 24 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Кротов Антон.
1)60*5=300(км) - подолав поїзд за 5 год.
2)24*4=96(км) - подолав катер за 4 год.
3)300-96=204(км)
В-дь: на 204 км більшу відстань подолав поїзд ніж катер.