Допоможіть!!!! У давнину користувалися такими мірами маси: пуд, фунт, золотник. Пуд дорівнював 40

фунтам, фунт - 96 золотникам. Скільком кілограмам дорівнює пуд, якщо золотник дорівнює 4,266г? Відповідь округліть до сотих.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Вадик.
Якщо 1 фунт дорівнював 96 золотникам, а 1 золотник важить 4.266г, то 1 фунт дорівнює: 96*4.266=409.536(г). 
Якщо 1 пуд дорівнював 40 фунтам, а 1 фунт важить 409.536г, то 1 пуд дорівнює:
40*409.536=16381.44(г).
16381.44г=16.38144кг≈16.38кг
Відповідь: 16.38 кг.

P.S. Оформиш, як треба, бо я вже підзабув, як там писати:)