Допоможить рішити . Бегемотові щодня дають 25 кг. овочів і фруктів, а слонові у 3 рази більше.

Скільки овочив і фруктів потрібно слонові та двом бегемотам на тиждень? Відповідь требо записать у центнерах.

Ответы на вопрос

Отвечает Свищёв Фёдор.
1) 25 * 3 = 75 кг дают слону в день
2) 25 * 2 = 50 кг дают двум бегемотам в день
3) 75 + 50 = 125 кг дают в день 1 слону и 2 бегемотам
4) 125 * 7 = 875 кг = 8,75 ц - надо на неделю 1 слону и 2 бегемотам