Сторона основи правильної чотирикутної піраміди дорівнює 2 см ,а висота 2корень 2 см.знайти площу у

см ^2 бічної повехні піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Мария.
Sбок=Pосн*l
l=√(2√2)²+1=√9=3(см)
Sбок=4*2*3=24(см²)
Ответ: 24см².