Підскажіть будь ласка що тут: використовуючи кожну із цифр 1, 2, 3, 4 лише раз, запиши два дво

цифрових числа, різниця буде найменшою з можливих

Ответы на вопрос

Отвечает Желнов Данил.
Двоцифрове =00
Одноцифрове= 0
Дано 1,2,3,4 цифри
Двоцифрові без повтора цифр потрібно щоб різниця чисел (це знак мінус) (00-00) = була найменшою

Перше число в десятках може бути цифра 4 або 3, якщо 2 чи 1, то різниця буде від'ємним числом
На другому місці одне з трьох що залишилися
Друге число - на першому місці одна з двох цифр що залишились і на другому остання цифра
2•3+2•1=8 варіанти.

Щоб різниця Була найменша потрібно перехід через десяток, значить в одиниці другого числа найбільшу цифру, в перше число найменшу цифру в одиниці
і щоб різниця чисел в десятках була на 1 десяток, тоді получимо одно цифрове число і найменшу різницю.
Значить так буде

31-24= 7

Відповідь: перше число 31; друге число 24.

Всі 8 варіанти різниць

43-21=22
42-31=11
42-13=29
41-32=9
34-21=13
34-12=22
32-14=18
31-24=7
Різниця 7 найменша