У саду зібрали 452кг яблук це на 130 кг більше ніж груш.Скільки кілограмів яблук і груш разом

зібрали в саду???умова і розвязання..

Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Катя.
1)452-130=322
2)452+322=774

Отвечает Король Саня.
452-130=322+452=774 ...................