Розміри спортивного комплексу, що має форму прямокутника, 125 м і 350 м. 14 950 м2 займає каток, а

решта площі-спортивні майданчики. Знайди площу спортивних майданчиків.

Ответы на вопрос

Отвечает Пантюхин Антон.
1) 125*350=43750(м2)- Площа спортивного комплексу.
2)43750-14950=28800(м2) -
Площа решти спортивних майданчикiв