запиши число 10 у вигляді суми однакових доданків. виконай трьома способами


Ответы на вопрос

Отвечает Тургараев Ахмет.

2+2+2+2+2=10                    5+5=10 3+3+3+1=10              1+1+1+1+1+1+1+1+1+1=10