На поливання огірків хлопчик витратив 25 л води, що становило четверту частину води, якабула в

бочці.Потім 30 л води він витратив на поливання яблунь. скільки літрів води залишилося в бочці? Розвяжіть задачу 2 способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельникова Альбина.

1 способ : 
25*4= 100 (л) - всего в бочке
100- ( 25+30)=45 (л) - осталось
2 способ:
25*4=100 л- всего
1-0,25-0,30=0,45 или 45 литров из 100 ( осталось ) 

Отвечает Мельник Даниил.

25*4=100

25+30+х=100

55+х=100

х=100-55

х=45