Від двох причалів просташованих на відстані 315 км одночасно а зутріч один одному вийшли два

теплоходи через 5 годин відстань між ними була 90 км швидкість одного теплохода 24 км/год знайдіть швидкість другого теплохода

Ответы на вопрос

Отвечает Малинина София.
1) 24х5=120 (км) - пройшов один теплоход за 5 годин
2) 315-120-90=105 (км) - пройшов другий теплоход за 5 годин
3) 105:5=21 (км/год)
Відповідь: швидкість другого теплохода 21 км/год