довжина прямокутника дорівнює 12см,Це в 4 рази більше ,ніж його ширина.Знайди периметр цього

прямокутника,

Ответы на вопрос

Отвечает Пальмихин Тимофей.
12/4=3 ширина
12*2+3*2=30 периметр
Отвечает Нуралиев Наби.
1) 12:4=3 см ширина прямокутника       2)   (3+12)*2=15*2=30 см периметр