зростає чи спадає лінійна функція: а)y=0,1x+10 b)y=3-2x c)y=2x


Ответы на вопрос

Отвечает Волгина Алёна.

зростає чи спадає лінійна функція: а)y=0,1x+10 b)y=3-2x c)y=2x

а)зростає бо k=0.1 і більше 0.

б)спадає бо k=-2 і менше нуля

в)спадає бо за побудовую графіка так.