Відстань від Львова до Житомера 360 км, ф від Житомера до Києва у 3 рази менше. Постав запитання

щоб розвязати задачу двома діями

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Светлана.

Яка відстань від Львову до Києва, якщо їхати через Житомир?

360/3=120 (км)-від Житомира до Києва

360+120=480(км) - від Львову до Києва, якщо їхати через Житомир