У діжку налили 37 л води і заповнили чотири сьомих її обєму . Cкільки літрів її обєму вміщується у

діжку

Ответы на вопрос

Отвечает Бакытжанов Дарын.
Если правильно поняла:
37: 4/7 = 37*7:4 = 64,75 л объем изначальный