Жай кобейткыштерге жиктелеп жазылган сандардын ен киши ортак еселигин табындар а=2×3 жане b=2×7


Ответы на вопрос

Отвечает Телегина Анюта.
6=2×3, 14=2×7 :2×2=4, 4×(3×7)=84
ЕКОЕ (6, 14)=84