Взуттэва фабрика виготовила 496 пар взуття. Скiльки пар дитячого взуття виготовили, якщо вiдомо, що

жiночого взуття було 168 пар, а чоловiчого - на 64 пари бiльше?

Ответы на вопрос

Отвечает Синельников Матвей.
1) 168+64=232(пари)-чоловічого взуття;
2) 168+232=400(пар)-разом чоловічого і жіночого;
3) 496-400=96(пар)- дитячого взуття.