У Юрка було 8 зошитів у клітинку і 7-у лінійку.5 зошитів у лінійку він віддав другові.Скільки

зошитів залишилося у ЮРКА.Розвяжи задачу двома способами

Ответы на вопрос

Отвечает Сметанина Полина.
7-5=2
8+2=10
или же другой вариант
8+7-5=10
:)