Площі поверхонь двох куль відносяться як 9:16. Як відносяться об'єми куль?


Ответы на вопрос

Отвечает Красненко Карина.
S=4\pi R^2\\\\ \frac{4\pi r_1^2}{4\pi R_2^2} = \frac{R_1^2}{R_2^2} =(\frac{R_1}{R_2})^2=\frac{9}{16}\; \; \Rightarrow \; \; \frac{R_1}{R_2}=\frac{3}{4}\\\\V=\frac{4}{3}\pi R^3\\\\\frac{V_1}{V_2}= \frac{\frac{4}{3}\pi R_1^3}{\frac{4}{3}\pi R_2^3} =\frac{R_1^3}{R_2^3}=(\frac{R_1}{R_2})^3=(\frac{3}{4})^3=\frac{27}{64}