У басейн,що має форму прямокутного паралепіпеда, щосекунди наливається 0,8л води.Водночас через

другу трубу з нього щосекунди виливається 0,75л води.Довжина басейну дорівнює 4,05м, ширина - 120см, глибина - 75см.за який час наповниться басейн?

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Валя.
Вычисляем объем параллелепипеда по формуле
1)V = a*b*c = 4.05 * 1.2 * 0.75 = ³3.645 м = 3645 л.
2) Рс = 0,8 - 0,75 = 0,05 л/с - за секунду остаётся в бассейне.
3) T = V : Pc = 3645 : 0.05 = 72900 c = 20.25 ч = 20 ч 15 мин - ОТВЕТ