Катер за течією річки пройшов 96км за 4 години. який час необхідно катеру на зворотній щлях, якщо

швидкість тучії річки 4км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Инухов Адам.
1) 96+4=100(км)
2) 96*4=384(км)
3) 384/100=3,84(год.)
В.: 3,84
Думаю что так!