різниця двох чисел=44.якщо кожне число збільшити на 5 то одне стане у 5 разів більше за інше.чому

дорівнює менше з даних чисел???

Ответы на вопрос

Отвечает Губарев Олег.

х-большее число

у-меньшее число

 х=у+44

(х+5)/(у+5)=5, подставляем значение первого уравнения во второе

 

(у+44+5)/(у+5)=5

(у+49)/(у+5)=5

у+49=5*(у+5)

у+49=5у+25

49-25=5у-у

24=4у

24/4=у

6=у