У магазин тканин завезли 39 сувої тканини ..майстерння пошиття одягу купила 5 сувої шерсті і 3

сувої драпи ..скільки сувої тканини залишилося у магазині ?розв"яжіть задачу двома способами..

Ответы на вопрос

Отвечает Селиванова Валя.
1) способ:
1) 39-(5+3)=31
ответ: зашилось 31 сувоив ткани
2) способ:
1) 5+3=8
2) 39-8=31
ответ:зашилось 31 сувоив  ткани