Обчисліть площу прямокутника, периметр якого дорівнює 168 см, якщо одна зі сторін у 2 рази більша

за іншу

Ответы на вопрос

Отвечает Малихіна Еліна.
168:2=84(СМ)-  Довжина і ширина разом
Нехай перша сторона буде х см, тоді друга - 2х см, тоді:
х+2х=84
3х=84
х=84:3
х=28
28 см - перша сторона
2*28=56 (см)- друга сторона
28*56=1568 (см2)- площа прямокутника
Отвечает Ефимкина Вика.
168:4=42                                                                                                                42умножить на 2=84                                                                                            84умножить на 42=3528площадь