Чому дорівнює сторона прямокутника якщо периметр доріанює 74 дм а площа 3 кв. м


Ответы на вопрос

Отвечает Гунько Дима.
Р=(а+в)*2, 74:2=37-(а+в),а=37-в.
$=а*в,3 м²=300дм² -(а*в)
300=(37-в)*в
300:в=37-в
300:в+в=37
в=12(дм),а =37-12=(25дм)
проверка:Р=(12+25)*2=74дм,$ =25*12= 300дм²или 3м²