100-дің 10 және 0 сандарының қосындысына бөліндісін тап; 2 мен 15 және 25 сандары қосындысының

көбейтіндісін тап

Ответы на вопрос

Отвечает Северников Эдуард.
(100+10+0)÷10=11
(2+15+25)×10=420