Туристи пройшли 14 км і зробили привал.Після привалу вони пройшли на 6 км меньше, ніж до привалу, і

зупинилися на ночівлю.Після цього вони мали пройти ще в 3 рази більше, ніж пройшли. Якої довжини шлях було намічено?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
14-6=8 км пройшли після привалу
14+8=22 км пройшли до ночівлі
22*3=66 км було намічено пройти
====================================