Допоможіть з математикою 6 клас вправа 133, знайдіть найбільший спільний дільник чисел: а) 9 і 12б)

48 і 72в) 6 і 78г) 12і 35

Ответы на вопрос

Отвечает Апухтин Данил.
А. 9=3*3, 12=2*2*3. НОД= 3.
б. 48=2*2*2*2*3, 72=2*2*2*3*3, НОД = 2*2*2*3=24.
в. 6=2*3, 78=2*3*13, НОД = 2*3=6,
г. 12=2*2*3, 35= 5*7, НОД =1