У 6 однакових бідонах 24 л води,а у відрі 10 л.На скільки літрів оди більше у відрі,ніж у бідоні


Ответы на вопрос

Отвечает Тананєєв Ярослав.
24/6=4(л) - у одному бідоні
10-4=6(л) 
Відповідь:на 6 л більше води у відрі ,ніж у бідоні
Отвечает Рафиков Алмаз.
24:6=4л-в одном бидоне;10-4=6л-на столько больше воды в ведре,чем в бидоне.