Одна зі сторін трикутника дорівнює 7 см і лежить навпроти кута 60°,а друга сторона на 3 см більша

за третю. знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Царев Женя.
1)22*2=44см 2)44-2=42см 22+44+42=108см