Ціну деякого товару спочатку знизили на 10% ,а потім підвищили на 30%.Як і на скільки змінилась

початкова ціна товару?

Ответы на вопрос

Отвечает Коляда Алексей.
100-10=90% складає ціна після знижки
90+30=120% складає ціна після підвищення
Товар подорожчав на 120-100=20%
=============================