Знайти площу круга якщо довжина його кола доривнюе 25,12см


Ответы на вопрос

Отвечает Nagimov Esengazy.
Длина круга = 25,12 см;
длина круга=2πr
π=3,14
r-радиус

2*3.14*r=25,12
6,28*r=25,12
r=25,12:6,28
r=4см

Sкруга=πr²

Sкруга=3,14*4²=3,14*16=50,24см²