2. Побудуйте відрізок CD, якщо С(8; -3), D(-4; 6). Запишіть координати точок перетину цього

відрізка з осями координат.

Ответы на вопрос

Отвечает Копиянц Вова.
С(8;-3). Д(-4;6)
у=кх+в

{-3=k*8+b       {b=-8k-3
 6=k*(-4)+b      6=-4k-8k-3

-12k=9, k=-3/4,  k=-0,75
{b=-8*(-0,75)-3     b=3
k=-0,75
y=-0,75x+3

y=0
 -0,75x+3=0.   x=4

x=0, y(0)=3
ответ: координаты точек пересечения отрезка с осями координат: (0;3) и (4;0)