Кут А трикутника АВС дорiвнюе 70 градусiв , а кут С- на 10 градусiв бiльший за кут А . Знайдiть кут

В

Ответы на вопрос

Отвечает Накишпанов Алдияр.
<A+<B+<C=180;⇒<B=180-(<A+<C);
<A=70(градусів);
<C=70+10=80(градусів);
<B=180-(70+80)=180-150=30(градусів)

Отвечает Дубровский Александр.
1)  40+10=50 градусів ( кут С)
2) 180-40-50=90 градусів ( кут В)

Сума всіх кутів трикутника дорівнює 180 градусів