402 санын кандай да быр натурал санга болгенде калдык 17-ге тен


Ответы на вопрос

Отвечает Федькович Катя.
402-17=385
385=5×7×11
демек 402ні 5;7;11;35;77;55 сандарына бөлсе 17 қалдық қалады
Отвечает Матчанов Игорь.
402/35=9 (17қалдық)  сұрақ дұрыс