За даними Вікіпедії солоність Чорного моря складає 18÷(процентів),а Балтійського-5÷(процентів).На

скільки більше солі міститься в 100 л води з Чорного моря,ніж у 100 л води з Балтійського моря?Срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Парамонова Анастасия.
100*0,18=18 кг солі у 100 л води Чорного моря
100*0,05=5кг  солі у 100 л води Балтійського моря
18-5=13 кгна стільки більше
===================
2 спосіб
================
18-5=13% різниця
100*0,13=13 кг на стільки більше