Від залізничного вокзалу одночасно назустріч один одному рушили два поїзди. Перший поїзд рухався зі

швидкістю 72 км/год, а другий - 68 км/год. Другий поїзд до зустрічі пройшов 408 км. Яку відстань до зустрічі пройшов перший поїзд?

Ответы на вопрос

Отвечает Корачев Вася.
Вирішимо задачу на швидкість, час, відстань
Дано:
v₁=72 км/год
v₂=68 км/год
S₂=408 км
Знайти:
S₁=? км
1)
Порахуємо скільки годин був у дорозі другий поїзд, знаючи що він проїхав 408 км зі швидкістю 68 км/год
t(час)=S(вiдстань)÷v(швидкiсть)
t₂=S₂
÷v₂=408÷68=6 (годин)
2)
Порахуємо який шлях проїхав перший поїзд за 6 годин зі швидкістю 72 км/год:
S(вiдстань)=v(швидкiсть)×t(час)
S₁=v₁×t₁=72×6=432 (км)
Відповідь: перший поїзд до зустрічі пройшов відстань 432 км