З 32 га зібрали по 27ц пшениці а з 4га-по 36ц.Знайди середню врожайність пшениці на цих ділянках.


Ответы на вопрос

Отвечает Северин Сергей.

32*27=864 ц пшениці з 32 га

4*36=144 ц пшениці з 4 га

864+144=1008 ц пшениці з обоих дзілянок

32+4=36 усих гектаров

1008/36=28 ц середня врожайність пшениці на цих ділянках.

Отвечает Карчевский Георгий.

32*27=864 ц  пшениці з 32 га

4*36=144 ц пшениці з 4 га

864+144=1008 ц пшениці  з обоих дзілянок

32+4=36 усих гектаров

1008/36=28 ц  середня врожайність пшениці на цих ділянках.