Знайти 1/3 суми чисел 630 і 210.Різницю чисел 705 і 245 зменш у 5 раз.


Ответы на вопрос

Отвечает Кащенко Евгений.
1) (630+210)/3=840/3=280
2) (705-245)/5=460/5=92