У шкильному гардероби було 38 курток и пальт .девять дитей одягнули куртки.а 12дитей .пальта.яка

килькисть верхнего одягу залишилось в шкильному гардероби

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Катя.
38+38=76 куртки і пальта
12+9=21 діти які одягнулись
76-21=55 залишилосб