Від задуманого числа відняли16. різницю помножили на 7. до результату додали40 і отримали число

103. яке число задумали?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрушин Дмитрий.
( Х -16) х 7+40=103
(Х-16) х 7=63
Х-16=63 : 7
X-16=9
X=16+9
X=25
(25-16) x 7+40=103