Середнє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 9.Перші три числа це 5 9 12.Чому дорівнює четверте

число?

Ответы на вопрос

Отвечает Клёвин Андрей.
(5+9+12+x)/4=9
(26+x)/4=9
26+x=9*4
26+x=36
x=36-26
x=10