Одна із сторін прямокутника дорівнює 5,8 дм що на 1,3 дм більше за сусідню сторону общисліть площу

та периметир прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Дрожжин Денис.
1) 5.8 - 1.3 = 4.5 - длина второй стороны
Р=2*(a+b)
P= 2 * (5.8 + 4.5) = 20.6 дм
S=a*b
S = 4.5 * 5.8 = 26.1 дм в кв.
Ответ: 20,6 , 26,1