СРОЧНО ПОТРІБЕН РОЗВ`ЯЗОК!!!!!!!! Брата запитали скільки йому років. Він відповів: "Мені разом із

сестрою 19 років, а 5 років тому я був удвічі старший за неї." Скільки років братові тепер?

Ответы на вопрос

Отвечает Парыген Денис.
19-10=9(р)-їм було разом 5 років назад,
якщо брат був удвічі старший, тоді йому було 6р, а сестрі 3. Минуло 5 років: через 5 років: 6+5=11(років)- брату зараз, а сестрі: 3+5=8років. 
Тому в сумі їм: 11+8=19 (р)