Довжина прямокутного параллелепипеда доривнюе 80см.Його ширина становить 60%довжини и

49%висоти.Обчислить объём цього параллелепипеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Нуретдинова Сабина.
A = 80 см
b = 80 · 0,6 = 48 см
с = 48 / 0,4 = 120 см
V = abc = 80 · 48 · 120 = 460800 см³ = 0,4608 м³