Сашко купив набір кольорових олівців за 12 грн а миколка 5 зошитів по 3 грн кожний хто із хлопчиків

заплатив більше на скільки більше

Ответы на вопрос

Отвечает Скобелева Олеся.
5*3=15.
15-12=3
...............
Отвечает Калининская Стефания.
1) 5*3=15 сумма на яку купив миколка;
2)15-12=3грн
В.: бильше заплатив миколка на 3 грн