У Юрка було 8 зошитів у клітинку і 7 у лінійку. 5 зошитів у лінійку він віддав другові. Скільки

зошитів залишилось у Юрка? решить двумя способами

Ответы на вопрос

Отвечает Шилов Антон.
1. Спосіб:
1) 7-5=2
2)8+2=10
2. Спосіб:
1)8+7=15
2)15-5=10