З кошика взяли 21 сливу і двічі по 16 слив а потім поклали 42 сливи після чого стало 80

слив.Скільки слив було в кошику з початку? розв'язати рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Мелешенко Настя.
Пусть х слив было сначала

х - 21 - 2*16 + 42 = 80
х - 21 - 32 + 42 = 80
х - 11 = 80
х = 80 + 11
х = 91

Ответ: 91