Назви значення букв, при яких справджуються рівності: a+a=a; k/k=1;b*b=1; a*b=0; a+a=a7; a*k=a.З

поясненням.

Ответы на вопрос

Отвечает Валиуллин Эмиль.

а+а=а,якщо а=0,то 0+0=0

 

к:к=1,   к- будь-яке число

якщо к=3,то 3:3=1

якщо к=100,то 100:100=1

 

в*в=1, в=1; (-1)

якщо в=1,то 1*1=1.

якщо в= -1, то (-1)*(-1)=1

 

а*в=0

якщо а=0;  в - будь-яке число,то

0*2=0

4*0=0

0*0=0

 

а*к=а, якщо к=1; а- будь-яке число, а=6,то 6*1=6

 

а+а=а7 - не має рішення